Chin Min športový balzam

balzam na svalové tkanivo 50ml na sklade

 

 • Bez parabénov, Vegan, nebolo testované na zvieratách
 • Použitie pri svalovej horúčke, natiahnutí, bolesti svalov, šliach, kĺbov
 • Vhodné pre športovcov aj seniorov
 

 

 

glow
9,00 €
zavrieť

Športový balzam od tradičnej rakúskej rodinnej firmy STYX Naturcosmetic s kvalitnou prírodnou kozmetikou.

Chin Min Balm - športový balzam pomáha pri regenerácii svalových tkanív následkom nadmerného zaťaženia pohybového systému, ako svalová horúčka a natiahnutie. Mentolové tonikum prináša úľavu, zatiaľ čo čínska mäta odstraňuje svalové napätie.

Chin Min Balzam je aktivizujúci balzam nielen na športové účely. Podporuje regeneráciu svalového tkaniva pri preťažení pohybového aparátu, poskytuje úľavu pri svalovej horúčke, bolesti svalov, šliach a kĺbov. Použité éterické oleje a čínska mäta stimulujú krvný obeh, spôsobujú prehriatie, prinášajú pocit tepla, uvoľnenia a úľavy. Vhodný pre športovcov aj seniorov.

Aplikácia: Nanášajte rovnomerné množstvo krúživými pohybmi na postihnuté miesta. Po nanesení neprekrývať. Môže sa použiť aj pri masážach. Ak sa vyskytne podráždenie alebo alergická reakcia, prestaňte používať. Nepoužívajte do okolia očí ani na sliznice.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pre deti mladšie ako 3 roky, ani pre osoby citlivé na niektorú zo zložiek produktu. Po použití si starostlivo umyte ruky!

Výrobok nie je testovaný na zvieratách. Bez parabénov. VEGAN.

Objem balenia: 50 ml

 

Zloženie:  Aqua, Alcohol*, Menthol*, Parfum, Mentha Arvensis (Mäta) Leaf Oil, Carbomer, Benzyl, Nicotinate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf (Klinček) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Cinnamal, Imonene, Eugenol, Geraniol, Coumarin, Linalool.

* Zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva
 

 

O spoločnosti STYX Naturcosmetic GmbH

Pred 50 rokmi sa spoločnosť STYX Naturcosmetic GmbH zaviazala vyvíjať , zdokonaľovať a vyrábať prírodnú kozmetiku. Team zamestnancov firmy STYX už desaťročia s radosťou a potešením spracováva tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré ponúka dolnorakúsky kraj Pielachtal.

Tajomstvo pravej prírodnej kozmetiky nie je len v najkvalitnejších prísadách, ale aj v ich spracovaní. V spoločnosti STYX sa tradícia stretáva s modernosťou. Skúsenosti  predkov a tradičné bylinkárstvo idú ruka v ruke s modernou vedou, najnovšími technológiami a výskumom, aby mohli vyrobiť vysokokvalitné prírodné produkty pre kompletnú starostlivosť o tvár, telo aj vlasy. Nejde o žiadny rozpor, ale základ úspešného tvorenia. Nové metódy sú neustále testované v moderných laboratóriách za účelom získania čo najviac z prírodných zložiek. Okrem čerstvých bylinných výťažkov spoločnosť STYX spracováva aj za studena lisované rastlinné oleje najvyššej kvality, ktoré získava z ekologického hospodárstva už niekoľko rokov.

Produkty značky STYX sú žiadané a predávané vo viac ako 40 krajinách sveta.

Filozofia spoločnosti:

 • Tradičné vedomosti
 • Najmodernejšie technológie a prístroje na dosiahnutie najvyššej kvality
 • Najnovšie prísady vďaka výskumom v našom vlastnom laboratóriu
 • Najvyššia kvalita čerstvých surovín – BIO
 • Kvalitné bylinky z bio poľnohospodárstva a prirodzene divorastúce
 • Používanie len kvalitných, za studena lisovaných rastlinných olejov
 • Éterické oleje najvyššej kvality od overených partnerov z celého sveta
 • Kineziologické a energetické testy
 • Bez parafínových olejov
 • Vegan produkty, samozrejme bez výťažkov z mŕtvych zvierat
 • Bez testovania na zvieratách

 

 

Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy.