Detoxikácia organizmu - kľúč k zdraviu

Kniha od známej autorky, profesorky Kataríny Horákovej na sklade

 

  • Zbavenie odpadu - upratovanie vnútri tela
  • Očistné kúry bylinkové, ovocné, zeleninové
  • Omladenie tela aj pomocou zelenej stravy
  • Význam pitného režimu

       pre viac informácií o produkte kliknite na lištu nižšie

 

 

 

glow
8.94 € zľava 10.00% 8,05 €
zavrieť

DETOXIKÁCIA ORGANIZMU – Kľúč k zdraviu

6. rozšírené vydanie knihy o detoxikácii organizmu od profesorky Kataríny Horákovej. Nejde o žiadnu nezrozumiteľnú čisto odbornú publikáciu, ale praktické rady odborníčky. Dozviete sa prečo je detoxikácia taká dôležitá, čo nám škodí, čo prospieva, o dôležitosti zelenej stravy (je vhodná aj pre tehotné a dojčiace ženy?), ako správne detoxikovať aby sme telu neublížili, ale dosiahli želaný efekt, o pitnom režime, recepty na očistné kúry a mnoho viac.

Podnázov: Zmena života k lepšiemu

Autor: Katarína Horáková

Vydavateľstvo: Plat4M Books s.r.o.

Počet strán: 128

O autorke

Prof. RNDr. Katarína Horáková, DrSc., profesorka všeobecnej biológie Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Počas pôsobenia na univerzite vychovala stovky odborníkov v oblasti mikrobiológie a biomedicínskeho inžinierstva. Popri pedagogickej práci sa roky výskumne zaoberala vyhľadávaním nových, biologicky aktívnych látok s antimikrobiálnymi, antioxidačnými a protinádorovými vlastnosťami. Bola vedúcou medzinárodných projektov v oblasti vývoja veľmi citlivých imunotestov, zisťujúcich neškodnosť potravín. Vychádzajúc z poznatkov v tejto oblasti sa začala hlbšie zaoberať aj štúdiom spôsobov správnej výživy a zdravého životného štýlu. Je autorkou mnohých vedeckých, odborných a vedeckopopulárnych publikácií. V súčasnosti prednáša a je garantkou odboru Starostlivosť o telesné a duševné zdravie na Univerzite tretieho veku Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Katarína Horáková je autorkou viacerých knižných titulov ako napríklad Umenie zdravo žiť (2009 Metro Media - rozpredali sa dve dotlače s celkovým nákladom 18 000 výtlačkov), Monitor zdravia (2005, Foxi - predalo sa vyše 25 000 výtlačkov), Oddelená strava I. (1998, Semic Media - v rokoch 1998 až 2005 sa predalo 130 000 výtlačkov v desiatich dotlačiach v slovenskej verzii a 56 000 výtlačkov v českej verzii), Oddelená strava II. A čo ďalej? (2001, Semic Media - vyšla v piatich dotlačiach v celkovom náklade 50 000 výtlačkov), Nebojme sa zdravia (2001, Semic Media - v českej a slovenskej verzii po 15 000 výtlačkov), Oddelená strava Recepty a diéty (2001, Semic Media – predávalo sa aj ako príbal k časopisu Ženský magazín za zvýšenú cenu a predalo sa vyše 26 000 výtlačkov), Oddelená strava Očistné kúry a diéty (2002, Semic Media – predávalo sa aj ako príbal k časopisu Ženský magazín za zvýšenú cenu a predalo sa skoro 30 000 výtlačkov) a ďalšie publikácie.

Príhovor autorky

Aj vy sa každé ráno zobudíte plní vitality a energie, s pocitom pohody pred začínajúcim dňom? Že nie? Potom vedzte, že vaše telo ovládajú toxíny. Bez účinnej pomoci tieto látky nevieme ani spracovať, ani z organizmu vyplaviť. Toxíny sú všade, kam sa len pozrieme. Ich zdrojom je strava, ktorú prijímame, voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame... a to sme spomenuli iba niektoré. Zvýšený výskyt toxínov sa môže pripísať znečisteniu životného prostredia, množstvu chemických prípravkov v našich domácnostiach, umelých prísad v našej potrave. Následkom je, že stále viac ľudí trpí alergiami či precitlivenosťou na rôzne látky. Okrem škodlivých vplyvov na naše telo, trpí aj naša myseľ. Pod vplyvom uponáhľanej doby rastie napätie, stres, psychické vyčerpanie... To všetko má za následok, že naše rána nie sú také optimistické, ako by nám malo byť prirodzené. K tomu prispieva aj naše nezdravé stravovanie. Navyše, pri prejedaní sa a nesprávnej kombinácii potravín, ostáva časť jedla nestrávená, nasleduje jej hnilobný rozklad v črevách, pričom sa vytvárajú toxíny, jedovaté látky, a to sú pôvodcovia našich chorôb. Často sa prebytočné kilogramy snažíme „odhladovať“ nevyváženou a rýchlou diétou chudobnou na živiny. Potom sa však niet čo čudovať, že predčasne starneme, strácame energiu a chuť do života. Určite všetci chceme žiť kvalitný život aktívne a s výkonnosťou, ktorá nezávisí od veku a pohlavia. Otázka je, čo pre uskutočnenie tejto predstavy robíme. Pritom stav vlastného zdravia môžeme až z troch štvrtín ovplyvniť sami! Málokto si naplno uvedomuje, akú dôležitú úlohu, okrem zdravého stravovania, hrá pravidelná detoxikácia – očista organizmu. Väčšina z nás ani po celý život neurobí nič pre to, aby zbavila svoje telo nahromadených jedov, parazitov a odpadu. Vedci dokázali, že len v hrubom čreve dospelého človeka sa nachádza tri až päť, v niektorých prípadoch až desať kilogramov nestrávených a usadených zvyškov potravy! Dosť desivá predstava. Je to dôsledok toho, že pre život v blahobyte nie sme psychicky ani telesne dostatočne vybavení. Cieľom tejto knižky je poradiť všetkým tým, ktorí chcú pre svoje zdravie niečo urobiť. Aby sme sa vyhli chybám, podávam návod ako si ozdraviť organizmus, zbaviť ho usadenín, hlienov, jedov, parazitov a nadváhy bez poškodenia nášho tela a zbytočných stresov. Kvalita telesných i duševných aktivít človeka totiž závisí od toho, ako sa pravidelne staráme nielen o svoj zovňajšok, ale aj o svoje vnútro.

UPOZORNENIE: Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy/provízie, t.j. cena je rovnaká pre každého kupujúceho bez ohľadu na dosiahnutú zľavovú pozíciu.