TEKUTÝ ŽIVOT

Nová kniha od úspešného lifestyle kouča Jána Hubinského na sklade

 

  • Voda, čerstvé šťavy, mlieko, káva  - áno alebo nie?
  • Sme chorí alebo len smädný?
  • Soľ a voda,  pohyb a voda
  • O mlieku a mliečnych výrobkoch

       pre viac informácií o produkte kliknite na lištu nižšie

 

 

 

glow
15.00 € zľava 25.00% 11,25 €
zavrieť

Tekutý život

...o tom, čo piť a čo nie - a prečo...

Autor: Ján Hubinský

Vydavateľstvo: Via Bibliotheca

Počet strán: 244

Tekutiny majú jednoznačnú výhodu v tom, že sa do nášho organizmu dostanú vždy oveľa rýchlejšie, ako potraviny, ktoré musíme najskôr požuť a v ústach predtráviť. Ak si však nedáme dostatočný pozor na to, čo tieto tekutiny, ktoré pijeme obsahujú, môže sa táto výhoda veľmi rýchlo zmeniť na obrovskú nevýhodu, pretože sa do nášho tela veľmi rýchlo dokážu dostať aj látky, ktoré príliš žiaduce nie sú. V knihe nájdete mnoho dôležitých informácii o tekutinách, ktoré sa najčastejšie objavujú v našom bežnom živote a preto je viac než žiaduce  vedieť o nich viac, ako len to, že sú tekuté. Blahodarné účinky, ale aj riziká spojené napríklad s konzumáciou našej životodarnej tekutiny - vody, ale aj mlieka, mliečnych produktov, sladených nápojov či kávy sú nám často predstavované veľmi zavádzajúcim a nejasným spôsobom, ktorý samozrejme pramení zo zdrojov, ktoré si môžu finančne aj politicky dovoliť zverejniť čokoľvek uznajú za vhodné a hlavne to, čo prospieva napredovaniu v biznise.

 

O autorovi

Ján Hubinský - Medzinárodný fitness profesionál, motivátor a lifestyle kouč.

Narodil sa a vyrastal v Topoľčanoch. Športu sa venoval aktívne, nepretržite už od svojich 7 rokov – plávanie, vodné pólo, hádzaná. Od roku 2000 vo svojom fitness centre (jednom z najväčších a najmodernejších na Slovensku) objavil svoju vášeň pomáhať ľuďom na ceste za fyzickým a mentálnym zdravím a dokonalosťou. Nasledovalo vzdelávanie doma i za hranicami. V roku 2005 sa rozhodol odísť do Austrálie, kde pokračoval v štúdiu a svoje vzdelanie rozšíril o titul promovaného medzinárodného fitness profesionála. Je aktívnym členom medzinárodnej kampane za pravdu v medicíne. Posledné roky venuje pozornosť štúdiu chronických a degeneratívnych ochorení (cukrovka, astma, rakovina, osteoporóza, ...) – skúma vznik týchto ochorení a možnosti naturálnej liečby. Jeho vedomosti a odhodlanie pomohli a pomáhajú stovkám jeho klientov vo viac ako 25. krajinách sveta zbavovať sa spomínaných zákerných ochorení. Všetko naturálnou cestou bez oslabovania a ničenia organizmu chémiou.

Autor knihy sa venuje písaniu článkov a príspevkov do časopisov, je motivátorom a súkromným poradcom zdravého životného štýlu, realizuje verejné aj súkromné prednášky, spolupracuje s niekoľkými športovými tímami aj jednotlivcami v zahraničí. Jeho dlhodobým hlavným pôsobiskom je od roku 2005 Austrália.

Okrem tohto titulu napísal Ján Hubinský aj knihu „Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším "JA"  “ – tiež v našej ponuke.

 

UPOZORNENIE: Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy/provízie, t.j. cena je rovnaká pre každého kupujúceho bez ohľadu na dosiahnutú zľavovú pozíciu.